Podziękowania za pomoc przy organizacji pikniku!

| Wiadomości |

Podziękowanie.

Piknik rodzinny 2015 jest już tylko wspomnieniem. Odbył się on w dużej mierze dzięki sponsorom, firmom oraz mieszkańcom.. W pierwszej kolejności dziękuję tym mieszkańcom Pierwoszowa i Wysokiego Kościoła którzy przekazali datki finansowe do puszek. Dziękuję paniom które upiekły wspaniałe ciasta i pomagały w ich krojeniu i podawaniu. Dziękuję panom Józefowi Owsiańskiemu, Kazimierzowi Cichońskiemu i Michałowi Szczuplakowi za pomoc w zorganizowaniu i prowadzeniu imprezy.

Dziękuję sponsorom: Ami AGRO z Panem Markiem Aksamskim, Ośrodek w Miłocinie z Panem Janem Buczkiem, Bank Spółdzielczy w Trzebnicy, Nadleśnictwo Oborniki, Tesco we Wrocławiu, POLGAZ, Zielona Restauracja we Wrocławiu i Zielone Centrum we Wrocławiu. Dodatkowo dziękuję za pomoc otrzymaną od naszego urzędu i Wójta Gminy Wisznia Mała i OKSIR Wisznia Mała. Dziękuję Policji w Trzebnicy za znakowanie rowerów oraz Piotrowi Radomskiemu za prezentację balonową. Dziękuję silnym grupom motorowym i rajdowym z Wysokiego Kościoła za miły dreszczyk emocji płynący z rozgrzanych silników ich pojazdów. Dziękuję panu Włodzimierzowi Leszczyńskiemu za nagły atak rycerza w zbroi średniowiecznej .

Dziękuję tym wszystkim bezimiennym mieszkańcom, którzy wsparli nas dostarczając upominki, prezenty oraz pomagali w sprawnym przebiegu imprezy.

Dziękuję serdecznie tym paniom z Rady Sołeckiej Pierwoszowa, które wzięły na swoje barki przygotowanie pikniku tj. Pani Paulinie Szczuplak i Pani Annie Dębickiej oraz Pani Katarzynie Janik – sołtysa z Wysokiego Kościoła.

Z pozdrowieniem,
Janusz Papała